Україна поступається у вирішальному матчі за путівку на ЧС-2022

Додано:
another languages: en ru

Як не шкода, але здійснити мрію - власну та мільйонів уболівальників - і поїхати на чемпіонат світу 2022 року збірної України не вдалося. У вирішальному поєдинку за путівку на Мундіаль "синьо-жовті" поступилися збірній Уельсу - 0:1.

У футболі іноді свою фатальну роль грає випадок. Автогол Андрія Ярмоленка на 34-й хвилині – якраз така історія. Для української збірної вона стала драматичною, хоча дорікнути команді Олександра Петракова нема в чому. У тих умовах, в яких опинилася збірна України, вихід на ЧС-2022 був схожим на диво. Не вийшло, хоча зусилля, у тому числі й у матчі в Кардіффі, було докладено позамежних.

Зрозуміло, фатальний стандарт у виконанні Бейла не був єдиним ключовим моментом. Незабаром після пропущеного м'яча Україна цілком могла претендувати на пенальті. Здавалося б, повтор епізоду, в якому Ярмоленко у штрафному майданчику був першим на м'ячі, а потім отримав удар по нозі, був настільки очевидним, що арбітру залишалося лише вказати на 11-метрову відмітку. Проте навіть асистенти VAR дивним чином не побачили фолу з боку гравця збірної Уельсу.

Господарі, які після перерви шукали свій шанс у контратаці, мали щонайменше три можливості збільшити перевагу в рахунку. Але Ремзі з вигідної позиції пробив повз ворота. Удар Джонстона прийняла на себе стійка, а в епізоді, коли Бейл вже розстрілював ворота, Україну врятував Бущан.

Розкривати оборону Уельсу нашим було набагато важче, ніж у першому таймі, коли суперник вів більш відкриту гру. Проте моменти були. У Циганкова, Яремчука, Ярмоленка, Малиновського... Перевести гру в екстратайм міг і Довбик, який здорово пробивав головою після класного навісу Миколенка з лівого флангу. Але господарів врятував Хеннессі.

У результаті поразка - 0:1. Збірна України боролася до кінця, але, на жаль, не поїде на чемпіонат світу до Катару.

ЧС-2022, Відбір. Фінали.

Уельс - Україна - 1:0 (1:0)
Гол: Ярмоленко (34, автогол).
Уельс: Хеннессі, Н. Вільямс (Норрінгтон-Девіс, 90+3), Б. Девіс, Родон, Аллен, Ремзі, Бейл (к) (Вілсон, 83), Мур, Робертс, Ампаду, Джеймс (Джонсон, 71).
Україна: Бущан, Миколенко, Матвієнко, Забарний, Караваєв, Степаненко (Сидорчук, 70), Маліновський (Шапаренко, 70), Зінченко, Циганков (Мудрик, 77), Ярмоленко (к), Яремчук (Довбик, 77).
Попереджені: Аллен (3), Джеймс (3), Пейдж (51, не на полі) — Миколенко (32), Мудрик (90+5).
Арбітр: Антоніо Мігель Матео Лаос (Іспанія).
5 червня. Кардіфф. Стадіон «Кардіфф Сіті».

Новини Спорту RSS - Новини Спорту - Terrikon

01 червня

20:56
Борусія (Д) - Реал: український слід, останній вихід легенд, цифри, факти та прогнози фіналу ЛЧ
18:45
Ганс-Йоахім Ватцке: Для Боруссії - це один з найбільших матчів у довгій історії клубу