Шахтар вириває перемогу на шостій компенсованій хвилині матчу із Чорноморцем

Додано:
Джерело: terrikon.com
another languages: en ru

Донецький "Шахтар" порадував своїх уболівальників ще однією перемогою цього тижня. У непростому поєдинку з "Чорноморцем" донеччани відігралися за чверть години до фінального свистка, а переможний м'яч забили на шостій компенсованій хвилині.

І до матчу було зрозуміло, що "Шахтарю" буде непросто. Глибина складу у "гірників" не та, коли можна було б говорити про рівноцінні заміни на кожну позицію. До того ж Ігор Йовічевич не міг розраховувати на Михайла Мудрика, який був вилучений у попередньому поєдинку.

Проте саме "Шахтар" міг відкрити рахунок у матчі з "Чорноморцем". На четвертій хвилині Михайліченко віддав м'яч на ногу Петряку, який пробив вище воріт. Одесити такими марнотратними не були, і на десятій хвилині Брагару став першим гравцем УПЛ, якому вдалося вразити ворота Трубіна цього сезону. Гол, до речі, вийшов красивим - Брагару прийняв м'яч, змістився по лінії штрафного майданчика в центр і пробив у дальній нижній кут.

До активних дій "Шахтар" перейшов вже після перерви. І сприяв цьому вихід із перших хвилин другого тайму Траоре. Саме відсутність яскраво вираженого форварда не дозволяє "Шахтарю" почуватися повноцінною силою в атаці. І помалу "гірники" почали нарощувати тиск і створювати моменти. Ледве не вразив дальню дев'ятку Траоре, небезпечно пробивав головою Михайліченко, знову активним був Швед.

З 70-ї хвилини одесити всією командою зосередилися на обороні, а часом відверто грали на відбій. Але утримати переможний рахунок не змогли. На 74-й хвилині Михайліченко навісив з лівого флангу, і Швед головою відправив м'яч у сітку - 1:1.

"Шахтар" продовжив атакувати. І на шостій компенсованій хвилині фортуна посміхнулася донеччанам. Очеретько наважився на удар з-за меж штрафного майданчика. М'яч дорогою зачепив Траоре і влетів у нижній кут воріт Непогодова. Чи був форвард "гірників" в офсайді чи ні - з телевізійної картинки не видно, а VAR на цьому матчі не було задіяно.

2:1 - вольова перемога "Шахтаря", який на якийсь час очолив турнірну таблицю чемпіонату України.

2022-23, Чемпіонат України

Шахтар - Чорноморець 2:1 (0:1)
Голи: Брагару, 10 (0:1); Швед М., 74 (1:1); Очеретько, 96 (2:1)

Шахтар: Трубін; Конопля; Кривцов; Матвієнко М.; Степаненко; Михайліченко Б.; Бондаренко А-м (Сікан, 64); Петряк (Траоре Л.Ш., 46); Джурасек (Судаков, 64); Зубков (Очеретько, 64); Швед М. (Тейлор Л., 90)
Запасні: Пятов; Шевченко Ол.; Козік; Бондар В.; Криськів; Кулаков А.; Топалов
Попередження: Траоре Л.Ш. 93

Чорноморець: Непогодов; Селін; Єрмаков; Джеймс М.; Бобко; Плакса; Путря (Салюк, 87); Політило; Брагару (Юсов, 87); Наумець (Штогрін А., 75); Гладкий (Філі, 71)
Запасні: Паст; Варакута; Білий; Суханов С.; Литвиненко І.; Войтіховський; Бадібанга З.; Кузик

19:45
Анчелотті: Емоції можуть викликати страх і блокувати впевненість, необхідну для перемоги