Мексика та Польща не змогли виявити переможця

Додано:
another languages: en ru

У групі С вже після першого туру закрутився цікавий сюжет. Поляки та мексиканці так і не забили жодного гола та зіграли 0:0, а Саудівська Аравія завдяки перемозі над Аргентиною очолила квартет.

Очікувалося, що осічкою аргентинців спробує скористатися одна із команд у матчі Мексика – Польща. Але зрештою обидві збірні показали досить обережний футбол і створили мінімум гольових моментів. Перший тайм так і зовсім вийшов нудним і виділити можна лише один епізод, коли Щенсни пролетів повз м'яч і Гальярдо, але його одразу підстрахували захисники.

У другому таймі було веселіше. Левандовські заробив пенальті, який призначили лише після ВАР, і сам пішов його бити – Очоа врятував Мексику. Номінальні господарі за кілька хвилин відповіли хитрим ударом від Мартіна, на який зреагував Щенсни. Однак на цьому команди знову заспокоїлися і пожвавилися лише в кінці, коли гравці Чеслава Міхневича спробували вирвати перемогу вже в компенсований час. Цього не сталося, та й підсумкові 0:0 виглядають закономірними.

Тепер Польща у другому турі зіграє із Саудівською Аравією, а Мексика зустрінеться із розлюченою Аргентиною. Так що в цій групі починається найцікавіше.

ЧС-2022

Мексика - Польща 0:0

Мексика: Очоа; Альварес Ед.; Монтес; Морено Е.; Санчес Хорхе; Чавес Л.; Гальярдо; Лосано; Еррера Ек. (Родрiгес К., 71); Вега А. (Антуна, 84); Мартiн Е. (Хіменес Р., 71)
Запасні: Талавера; Кота; Васкес Х-н; Араухо Н.; Альварес Ке.; Артеага Х.; Ромо; Пiнеда О.; Гутьєррес Е.; Гуардадо; Альварадо; Фунес Морi
Попередження: Санчес Хорхе 29; Морено Е. 56

Польща: Щенсний; Крихов'як; Ківьор; Глік; Берешинський; Кеш; Шиманський С. (Франковський, 72); Каміньський Я.; Зелінський П. (Мілік, 88); Залевський (Белік К., 46); Левандовські Р.
Запасні: Скорупський; Грабара; Єнджейчик; Гумний; В'єтеска; Беднарек; Скураш; Журковський; Шиманський Д.; Гросицький; Пьонтек К.; Швідерський

13:46
Після нового контракту Шешко з РБ Лейпциг Челсі переключився на форварда Астон Вілли
10:29
Дубль захисника Ліверпуля приніс перемогу Північній Ірландії над Андоррою: дивитись огляд матчу
08:58
П'ять голів у видовищному матчі Азербайджан - Казахстан: дивитись огляд поєдинку