Тен Хаг: У другому таймі грала якась інша команда, точно не наша

Додано:
another languages: ru

Головний тренер "Манчестер Юнайтед" Ерік тен Хаг - про розгромну поразку своєї команди у вчорашньому матчі з "Ліверпулем" (0:7).

- Можна програти матч, але не так, як ми зробили це у другому таймі. У першій половині ми виступили дуже гідно, ми створювали найкращі моменти в матчі, але потім припустилися організаційної помилки. А у другому таймі ми діяли просто непрофесійно, і про це треба говорити відкрито. У другому таймі грала якась інша команда, точно не наша. Це були не наші стандарти і це взагалі була не команда.

Йшлося не просто про одного-двох гравців. Усі 11 людей, вся команда просто втратила голову. Це непрофесійно, і це не має нічого спільного з "Манчестер Юнайтед". Ми маємо зовсім інші стандарти. Кожна поразка є болісною, ​​але така велика, та ще й від “Ліверпуля”, робить біль набагато сильнішим. Ми підвели наших уболівальників, і це найбільше дратує мене.

У нас можуть бути невдачі, але не можна допускати, щоб команда повністю розвалювалася. Ви повинні продовжувати виконувати свою роботу і приймати правильні рішення при просуванні м'яча. Ми навіть не стежили за їх забіганнями, це просто неприйнятно! Ви повинні триматися разом, єдиною командою, повинні боротися та підтримувати один одного. У такій грі на поле не може просто вийти набір індивідуальностей.

Гадаю, що всім зрозуміло, що я сказав у роздягальні. Що така гра неприйнятна. Це велика поразка від принципового суперника, дуже болісна для нас і наших уболівальників, але, зрештою, це лише один матч, і ми обов'язково прийдемо в норму. Ця команда досить сильна, щоб перезавантажитись і йти далі. Я знаю своїх гравців, вони мають характер. Вони можуть прийти в норму та зроблять це.

Новини Спорту RSS - Новини Спорту - Terrikon

03 червня

14:50
Малиновський: Маємо показати гарний футбол для наших уболівальників і нашої країни
10:44
Мінус переможець Ліги Європи: захисник збірної Італії травмував хрести перед Євро