Кривбас перериває переможну ходу Зорі: огляд матчу

Додано:
another languages: en ru

У грі 20-го туру УПЛ "Кривбас" мінімально здолав "Зорю" - 1:0 і таким чином перервав чотириматчеву переможну серію луганців.

Перший небезпечний момент в матчі створили гості, коли в середині першого тайму Кліщук врятував "Кривбас" після удару з розвороту Мишньова.

У перерві Юрій Вернидуб випустив на поле Понєдельніка і саме той мав першу реальну нагоду забити за господарів. Але навіть після невеличкого рикошету Сапутін у стрибку ліквідував загрозу.

А на 50-й хвилині Капіч розібрався з Батаговим і вразив дальню дев'ятку. Після перервірки VAR арбітр Микола Балакін сам пішов дивитись повтори. І врешті-решт гол зарахував. Поки тривала перевірка пролунав сигнал повітряної тривоги і команди відразу попрямували в укриття.

Після відновлення гри гості намагались врятувати матч, але "Кривбас" дуже грамотно захищався, а коли справа доходила до ударів, спробам Русина, Бутка та Бражка не вистачало влучності. Розчарування від результату було таким великим, що навіть завжди коректний наставник "Зорі" Патрік ван Леувен отримав жовту картку наприкінці матчу, який його підопічні мінімально програли.

2022-23, Чемпіонат України

Кривбас - Зоря 1:0 (0:0)
Голи: Капіч, 50 (1:0)

Кривбас: Кліщук; Банада; Татарков (Луньов, 71); Бескоровайний; Дібанго; Задерака (Опанасенко, 95); Капіч (Стецьков, 87); Приходько К.; Рябов; Якімець; Микитишин (Понєдєльнік, 46)
Запасні: Сарнавський; Хома Б.; Карпусь; Кораблін; Шевченко Д.
Попередження: Татарков 38; Приходько К. 43; Задерака 61; Банада 85

Зоря: Сапутін; Снурніцин; Бутко; Імереков; Мишньов (Погорілий, 64); Дришлюк (Шахов, 64); Батагов; Булеца (Полегенько, 85); Бражко; Русин Н. (Хахльов, 85); Антюх (Вантух, 70)

10:29
Дубль захисника Ліверпуля приніс перемогу Північній Ірландії над Андоррою: дивитись огляд матчу
08:58
П'ять голів у видовищному матчі Азербайджан - Казахстан: дивитись огляд поєдинку
08:43
Сергій Клещенко: Збірна України за всіма параметрами перевершила нашу команду
08:29
Роналду встановив рекорд і допоміг Португалії розгромити Ірландію: дивитись огляд матчу
08:14
Сергій Ребров: Немає різниці, перемогли ми чи програли, дуже важливо проаналізувати гру
08:00
Головне за день: нога Миколенко, гомілкостоп де Йонга, стегно Левандовскі та інші новини