Барселона перериває безгольову серію та обігрує Атлетико: дивитись відеоогляд матчу Ла Ліги

Додано:
another languages: en ru

У напруженому матчі, в якому вирували неабиякі пристрасті, "Барселона" обіграла на "Камп Ноу" мадридський "Атлетіко".

Якщо говорити загалом, то гості, мабуть, не заслуговували на поразку. "Атлетико" не став закриватися на своїй половині, як це могли б очікувати, а намагався відповідати атакою на атаку. І в першому таймі діяв навіть гостріше за господарів. Але рахунок перед самою перервою відкрили каталонці. Торрес опинився на лінії штрафного майданчика і пробив низом. Статистики підрахували, що ймовірність голу в цій ситуації ледь перевищувала 7%, проте м'яч опинився у воротах - 1:0.

Після перерви небезпечні моменти біля тих та інших воріт виникали досить часто. І цього разу "Барселона" була набагато ближчою до того, щоб збільшити перевагу в рахунку. Але Облак врятував "Атлетіко" після того, як Рафінья замикав простріл Левандовського. А потім вже сам поляк виявив егоїзм і не став віддавати пас на бразильця, коли обидва втекли з центру поля та вискочили на одного голкіпера мадридців.

Кінцівка вийшла дуже нервовою - арбітр практично кожну хвилину діставав з кишені жовту картку. А незадовго до фінального свистка не став загострювати увагу на епізод у штрафному майданчику "Барселони", коли м'яч прокотився по руці Бускетса. Чи був тут привід для пенальті? Ви можете поділитись своєю думкою в Telegram-каналі terrikon.com.

Як би там не було, а "Барселона" зуміла перервати свою безгольову серію і продовжує впевнено лідирувати в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії.