Черкаський ЛНЗ вперше в історії виходить до УПЛ

Додано:
another languages: en ru

Останньою командою, яка виборола право зіграти наступного сезону в Українській Прем'єр-Лізі, став черкаський ЛНЗ. У другому матчі плей-офф підопічні Олександра Ковпака обіграли на своєму полі "Інгулець" - 2:1.

Результат першого поєдинку не залишав гостям вибору – щоб залишитися в УПЛ, потрібно було забивати. Саме з цим у "Інгульця" у другій частині сезону намітилися великі проблеми. Чого варта серія із семи матчів поспіль, у яких команда Сергія Ковальця не могла вразити ворота суперників. Перед плей-офф Ковальця відправили у відставку, але голи продовжують даватися важко.

І після першого тайму здавалося, що все вже вирішено, адже до перерви ЛНЗ вдалося провести дві результативні атаки. На 17-й хвилині Тищенко покотив до лінії штрафного майданчика, і Савін у дотик пробив у дальній нижній кут. А ще за 13 хвилин невдало у своєму воротарському зіграв Коробенко, який, перериваючи передачу на дальню штангу, відправив м'яч у свої ворота – 2:0.

Втрачати "Інгульцю" було вже нічого, а клубний Telegram-канал повідомив, що в перерві в роздягальні відбулася чоловіча розмова. І результати не забарилися - на 51-й хвилині Сітало виявився першим на добиванні і подарував гостям надію.

Однак зламати оборону ЛНЗ гостям виявилося не під силу. Не допоміг навіть заключний навал із залученням до штрафного майданчика суперника свого воротаря. І фінальний свисток дав сигнал уболівальникам ЛНЗ, які, вибігши на поле, відзначили перший в історії Черкас вихід у вищий дивізіон українського футболу.

2022-23, Чемпіонат України, Перехід між лігами

ЛНЗ - Інгулець 2:1 (2:0)
Голи: Савін Ан., 17 (1:0); Коробенко, 30 (автогол) (2:0); Сітало А., 51 (2:1)

ЛНЗ: Самойленко К.; Солдат; Муравскій (Тарасенко О., 54); Лопирьонок; Бойко В.; Тищенко Ів. (до 91); Копил С. (Шестаков С., 54); Норенков (Синьогуб, 89); Савін Ан. (Нехтій, 71); Хамелюк; Галенко (Нич, 54)
Запасні: Шеліхов; Насонов; Полюлях; Долінський Д.; Євдокимов
Попередження: Тищенко Ів. 25, 91; Савін Ан. 60; Бойко В. 68; Шестаков С. 70; Самойленко К. 95; Норенков 95
Вилучення: Тищенко Ів. 91'

Інгулець: Паламарчук О.; Кучеренко О.; Клименко В.; Смоляков; Запорожець Є.; Марусiч (Резепов, 75); Кухарук (Кравчук Д., 46); Коробенко (Сидоренко В.Р., 79); Козак О.; Ковальов М.; Козиренко (Сітало А., 46)

08:55
Нагельсман: Українська збірна робить все, щоб привернути увагу до своєї країни – це найважливіше
08:45
Реал із Луніним відсвяткував 15-й кубок чемпіонів у Мадриді: дивитись відео
08:33
Сент-Етьєн на 117 хвилині пробив путівку до Ліги 1: дивитись відеоогляд матчу з Мецом
08:20
Фіорентина не пустила Аталанту до бронзи: дивитись огляд фінального матчу Серії А