Арсенал рятує безнадійний матч із Ман Сіті за Суперкубок Англії

Додано:
Джерело: terrikon.com
another languages: en ru

Перший трофей нового сезону в англійському футболі завоював "Арсенал", який забрав Суперкубок Англії буквально з рук "Манчестер Сіті".

Зазвичай такі матчі не відрізняються видовищністю чи позамежним бажанням будь-що перемогти. Здебільшого ніхто не хоче ризикувати здоров'ям за тиждень до старту АПЛ. А вже у випадку з "Манчестер Сіті" це стосується подвійно - "містяни" куди частіше поступаються в двобою за Суперкубок, ніж перемагають у ньому.

Але цього разу команда Хосепа Гвардіоли була близькою до трофею. На 77-й хвилині швидка атака "містян" призвела до того, що Палмер отримав м'яч на правому куті штрафного майданчика і класично закрутив у дальню дев'ятку.

"Арсенал", який до перерви мав два чудові моменти вийти вперед, помітно зажурився. І чинний чемпіон міг цим скористатися на 82-й хвилині. Спочатку Фоден, опинившись віч-на-віч, не зміг переграти Ремсдейла. А потім голкіпер "Арсенала" відбив м'яч, який переправляв у ворота Родрі.

Все йшло до церемонії нагородження, коли на 11-й компенсованій хвилині "Арсенал" отримав право на кутовий на правому фланзі. Сака виконав його невдало, але м'яч виявився у Троссара, який вирішив пробити з кута штрафного майданчика. Зробив це теж так собі, але, на його щастя, на шляху м'яча виявився Аканджі, рикошетом якого м'яч влетів у ворота - 1:1.

За регламентом, після фінального свистка команди одразу перейшли до серії пенальті. І тут зі своїми завданнями не впоралися Де Брюйне та Родрі. "Каноніри", навпаки, всі чотири свої спроби реалізували та завоювали Суперкубок Англії.