Падіння Аякса продовжується, амстердамці вже передостанні

Додано:
another languages: en ru

"Аякс" зазнав вже четвертої поразки в семи матчах чемпіонату Нідерландів і заніс передостаннє місце в Ередівізі.

Цього разу "Аякс" дозволив "Утрехту" здобути вольову перемогу. Господарі зусиллями Фламінго та ван дер Хорна вигравали на початку другого тайму – 2:0. Але потім амстердамці менше, ніж за чверть години забили три голи. Хлінсссон відзначився дублем, а потім Бергвейн реалізував пенальті. На 71-й хвилині Тоорнстра зрівняв рахунок. Але навіть нічиєї "Аяксу" втримати не вдалося. На останній регламентованій хвилині Фрауло приніс "Утрехту" вольову перемогу – 4:3.

2023-24, Чемпіонат Нідерландів

Утрехт - Аякс 4:3 (1:0)
Голи: Фламінго, 44 (1:0); ван дер Хоорн, 48 (2:0); Хлінссон Кр., 52 (2:1); Хлінссон Кр., 55 (2:2); Бергвейн, 65 (пенальті) (2:3); Тоорнстра, 71 (3:3); Фрауло, 90 (4:3)

Утрехт: Баркас; ван дер Хоорн (Фрауло, 79); Лелієндаль; Фламінго; Саньян; Боздоган; Лабьяд (Тоорнстра, 67); Бут Т. (Азаркан, 68); Бауссайд (Лідберг, 68); Новоа; Дескотт (Сьонтьєнс, 68)
Запасні: Брандерхорст; Раетсі; тер Авест; ван дер Марель; Ель-Каруані; Йенсен В.; Ромені
Попередження: Сьонтьєнс 90

Аякс: Гортер Дж. (Рамай, 74); Хато; Гоеі; Соса Б.; Шутало Й.; Тахировiч; Хлінссон Кр.; Тейлор Ке.; Форбс (Бергейс, 79); Бергвейн; Броббі
Запасні: Пасвеер; Медич; Авіла; Салах-Еддіне; Ван ден Боомен; Годтс М.; Мікаутадзе; Акпом

13:51
Україна в єврокубках 2024-25: коли жеребкування та перші матчі?
10:17
Борусія (Д) - Реал: український слід, останній вихід легенд, цифри, факти та прогнози фіналу ЛЧ
10:02
Таблиця трансферів 2024: Україна
09:54
Аль-Хіляль завойовує Кубок Саудівської Аравії та залишає Кріштіану Роналду без трофею