Олександрія та Зоря обійшлися без забитих м'ячів: дивитись огляд

Додано:
another languages: en ru

Олександрія знову не забиває, а Зоря у другому матчі поспіль зберігає у недоторканності свої ворота. Якщо коротко підбивати підсумки недільного протистояння, то цієї фрази буде цілком достатньо.

У першому таймі суперники показали трохи яскравіший футбол. Господарі наче скопіювали свої дії з тими, що принесли їм успіх у грі із Шахтарем. Підопічні Руслана Ротаня спочатку придивлялися до суперника, потім вирівняли гру, а далі перевели її на половину поля Зорі. Був відрізок, коли біля воріт гостей було виконано кілька стандартів, але це так ні до чого не привело. У свою чергу, у Зорі запам'ятався удар Яцика зі штрафного. Шевченко витягнув м'яч з-під поперечини.

Після перерви на перший план вийшли боротьба та емоції. З останніми не впоралися гості – на 72-й хвилині Джордан, отримавши друге попередження, залишив Зорю у меншості. Здавалося, що Олександрія має шанс вирвати перемогу, і тренерський штаб господарів, скориставшись ситуацією, освіжив лінію атаки. Але в останні хвилини Олександрія показала дивовижний приклад, як можна... вбивати час: контролюючи м'яч і переміщуючи його з одного флангу на інший, господарі так і не вигадали, яким має бути наступний крок. У підсумку, 0:0 – бойові, якщо говорити про боротьбу, та нудні, оцінюючи невелику кількість моментів та ударів.

Безпрограшна серія Зорі складає вже чотири поєдинки, що дозволяє луганській команді потроху збільшувати відрив від зони перехідних матчів. Олександрія, що має один із найнижчих показників результативності, розташовується поруч.