Ураганний початок другого тайму приніс результативну нічию Дніпру-1 та Зорі

Додано:
another languages: ru

Дніпро-1 і Зоря зіграли внічию

Навіть попри те, що зустрічались суперники з різних полюсів турнірної таблиці, матч Дніпра-1 та Зорі був одним з головних у 23 турі.

Перший тайм команди провели відверто погано в атаці. Найбільш гострим був момент, коли Башич здалеку пробив по воротах, але Волинець у стрибку врятував Дніпро-1 від голу. Три напівмоменти у господарів мав Гуцуляк та жодного разу суттєвих проблем Сапутіну не створив.

А ось по перерві стався справжній гольовий ураган. Дніпро-1 відразу після відпочинку два стандарти перетворив на два голи. Після подачі Мірошніченка зі штрафного Сапутін відбив удар Адамюка на голову Сватка і капітан Дніпра-1 відкрив рахунок. А невдовзі Гуцуляк зіграв на випередження на ближній стійці після кутового і спрямував м'яч у ворота.

Господарі трохи розслабились, вважаючи, що справу зроблено і зробили це дуже невчасно. Зоря тут таки включила оберти. На 55-й хвилині Кірюханцев після помилки Сарапія за високою дугою перекинув Волинця і відправив м'яч у дальній кут. Потому голкіпер Дніпра-1 двічі рятував після ударів Горбача і Чурка. Та на 62-й хвилині після пасу Антюха з лівого флангу Горбач головою в падінні пробив повз Волинця і зрівняв рахунок.

На 71-й хвилині після скидки Гуцуляка Лєднєв вийшов сам на сам, але Боль встиг заблокувати удар, а з добиванням Горбунова видовищним сейвом впорався Сапутін. Здавалось, на нас чекають не менш видовищні події. Але далі матч двічі переривався тривогами - на 76-й і 86-й хвилинах і гравці так і не змогли включитись на повну через затримки. У підсумку - нічия 2:2.

2023-24, Чемпіонат України

Дніпро-1 - Зоря 2:2 (0:0)
Голи: Сваток, 48 (1:0); Гуцуляк, 52 (2:0); Кирюханцев, 55 (2:1); Горбач, 62 (2:2)

Дніпро-1: Волинець; Адамюк; Сваток; Мірошніченко Д.; Лєднєв (Третьяков, 74); Рубчинський; Бабенко; Піхальонок (Очеретько, 6); Танчик (Горбунов С., 63); Сарапій (Пасіч Є., 74); Гуцуляк
Запасні: Юрчук; Кінарейкін; Авраменко; Мельниченко М.; Гребенюк M.; Гаджиєв
Попередження: Бабенко 54; Адамюк 68

Зоря: Сапутін; Боль; Кирюханцев (Слесар, 82); Бутко; Яцик; Чурко (Дришлюк, 94); Волошин Ві. (Горбач, 46); Вантух; Башич Я.; Батагов; Антюх
Запасні: Турбаєвський; Набит; Азіангбе; Мишньов; Хахльов; Ндур Ал.; Бугай; Мічін П.

19:45
Анчелотті: Емоції можуть викликати страх і блокувати впевненість, необхідну для перемоги