Дніпро-1 перериває переможну серію Шахтаря

Додано:
another languages: ru

Дніпро-1 не зміг обіграти Шахтар, але залишився фаворитом у боротьбі за єврокубкову путівку

Донецький Шахтар не зміг продовжити свою вражаючу переможну серію, завдяки якій гірники стали чемпіонами України. Після завоювання титулу та Кубка країни донеччани могли собі дозволити дати відпочити гравцям основного складу, на яких і лягло все навантаження останніх місяців.

У результаті свій шанс отримали ті, хто грав не часто. Не кажучи вже про дебютанта - голкіпера Шахтаря Дениса Твардовського, для якого сьогоднішній матч став першим в УПЛ. Зберегти у недоторканності свої ворота 20-річному воротареві не вдалося. Втім, його вина у цьому мінімальна. На десятій хвилині Очеретько спробував відібрати м'яч у Педріньйо, який у паніці віддав передачу у своій штрафний. Досвідчений Філліпов випередив і Міроші, і Твардовського – 1:0.

На жаль, скласти цілісну картину цієї гри навряд чи можливо. Виною тому – чотири (!) повітряні тривоги, які переривали матч. Враховуючи, що для Дніпра це - звичайне явище, хочеться все ж таки зрозуміти, до чого такі муки для граючих команд? Причому самі гравці Дніпра-1 навесні не раз зазначали, наскільки такий рваний ритм заважає їм досягати позитивного результату.

Ось і цього разу тривоги збили стартовий порив господарів. Після другої ініціатива перейшла до Шахтаря, який відновив рівновагу. На 44-й хвилині швидкий випад гірників призвів до того, що Швед пробив з-за меж штрафного майданчика. Волинець невдало відбив м'яч, який добив у ворота Марлон Гомес – 1:1.

У другому таймі, який також переривався тривогами, суперники виглядали відверто втомленими. Психологічно, насамперед. Обмінявшись парою небезпечних моментів, сторони дійшли закономірного нічийного результату.