Михайленко зі штрафного пробив далеко повз ворота.

85
14:50

Заміна. Олександрія. Ковалець пішов, Кравченко А. вийшов

14:49

Треба було Максимову щось про відставку сказати перед матчем. Дивитись на гру Дніпра-1 тяжко.

81
14:46

Заміна. Дніпро-1. Рубчинський пішов, Когут І. вийшов

75
14:40

Погорілий з-за меж штрафного пробив повз ворота. Волинець контролював кут.

14:31

Встигає Сарапій вибити м'яч у Шостака, який міг вийти сам на сам з Волинцем.

14:23

Цікаво, чи щось змінить Піхальонок - найкреативніший гравець дніпрян.

14:22

Чергова розлога атака гостей знову закінчилась банальним прострілом Пасіча, який перериває захисник.

14:15

Поки у другому таймі увагу привертають лише офсайди, можливо дочекаємось ударів.

13:54

Нічого цікавого за компенсований час не відбулось. Очікуємо на другий тайм Піхальонка, який є в заявці Дніпра-1.

13:48

Шість хвилин компенсовано до першого тайму.

13:46

Дніпро-1 намагається перехопити ініциативу, але Олександрія виглядає цікавіше.

35
13:38

Безерра перекинув м'яч над Волинцем, але влучив у поперечину.

34
13:37

Михайленко ударом з лінії штрафного пробив трохи вище поперечини. Гол дійсно відкрив матч.

32
13:35

Рикошет після удару Бабенка ледь не став результативним. М'яч летів по дузі і Шевченко до нього ледь дотягнувся і перевів в поперечину.

30
13:32

Удар Ковальця зумів заблокувати Сваток - кутовий для господарів. Після попереднього рахунок біло відкрито.

13:30

Тепер чекаємо хвилин 10 компенсованого часу до першого тайму через цих митців різнобарвних ліній.

18
13:29

Гол. Олександрія. Шостак Де. 1:0. Заштовхав Шостак м'яч у сітку після удару Безерри і після перевірки ВАР, яка тривала не менше семи хвилин, гол визнали легитимним. Де вчились наші арбітри ВАР? Чому вчились?

13:19

Жодного моменту за першу чверть години ігрового часу.

13:15

Поки м'ячем більше володіє Олександрія, але без ударів по воротах. Дніпро-1 події не форсує.

13:11

Сьогодні діями господарів керує Кравченко, дискваліфікований Ротань стежить за грою з трибуни.

2
13:05

Михайленко не дотягнувся до вертикального закидання партнера, трохи точніше і міг би бити в дотик головою.

13:03

1-й тайм розпочався

11:01

У Дніпра-1 навесні графік теж далекий від чемпіонського - три перемоги, дві поразки та п'ять нічиїх. А тому команда Максимова лише із заздрістю дивилася, як Шахтар та Динамо рубалися за чемпіонство. Та що там, навіть у спину Кривбасу Дніпро-1, перестав дихати і тепер б'ється з Рухом та Поліссям за четверте місце, яке гарантує участь у єврокубках.

11:00

До матчу з Дніпром-1 Олександрія могла підходити на комфортній позиції і без жодних побоювань за своє місце в еліті. Але команда Руслана Ротаня втратила стільки, що це вже загрожує можливою втратою прописки в УПЛ. У семи останніх матчах Олександрія набрала всього чотири очки, не здобувши жодної перемоги. Але найприкріше для городян, у якому стилі вони перетворювали свої потенційні перемоги на нічиї та поразки.