Ліверпуль за десять хвилин знищує Аякс: дивитись відео голів

Додано:
another languages: en ru

"Ліверпуль" здобув переконливу за рахунком перемогу над "Аяксом" на "Амстердам Арені" і достоково вийшов до плей-оф Ліги Чемпіонів.

Амстердацям, щоб залишитись серед претендентів на євровесну саме у Лізі Чемпіонів потрібна була перемога із різницею не менше, ніж у два голи. І вони жваво взялись за справу. Особливо Бергейс, який вже на третій хвилині поцілив у штангу, а на 16-й завдав небезпесного удару поруч із стійкою. Менш ніж за пів-тайму "Аякс" передував за ударами 5-0. А потім як відрізало. Точніше, захист гостей опанував себе.

А наприкінці першого тайму своє слово сказала й атака мерсисайдців. На 42-й хвилині Салах вкотре довів, що він геній. Після пасу Хендерсона зовнішньою стороною стопи Мо в дотик відправив м'яч у сітку, випередивши захисника. Це був 40-й гол єгиптянина за "Ліверпуль" у Лізі Чемпіонів і тепер він лише на один м'яч відстає від "ікони" "червоних" Стівена Джеррарда.

Вже за дві хвилини "Ліверпуль" мав покарати господарів другим голом. Робертсон з флангу змістився в центр і віддав на Фірміно, який перевів на Нуньєса, але Дарвін влучив у стійку.

Початок другого тайму став продовженням кінця першого. На 49-й хвилині Нуньєс виринув з купи суперників під час подачі з кутового від Робертсона і головою вразив ціль - м'яч від стійки опинився в сітці. А ще за три хвилини свій другий гол в поточному розіграші ЛЧ забив Елліот. Після пасу Салаха Харві з гострого кута вразив ближню дев'ятку.

Цей матч став ювілейним - 200-м для голкіпера мерсисайдів Алісона. І відсвяткував це своєрідно свято бразилець сухим матчем. 3:0 - перемога "Ліверпуля".

2022-23, Ліга Чемпіонів

Аякс - Ліверпуль 0:3 (0:1)
Голи: Салах, 42 (0:1); Нуньєс Д., 49 (0:2); Еліотт Х., 52 (0:3)

Аякс: Пасвеер; Альварес Ед. (Грілліч, 85); Бейссі; Тімбер Ю.; Блінд (Вейндал, 58); Санчес Хорхе; Тадич Ду.; Классен Д. (Кудус, 58); Броббей (Тейлор Ке., 63); Бергейс (Консейсау Чiку, 85); Бергвейн
Запасні: Стекеленбург; Гортер Дж.; Ренш; Магальян; Окампос; Лукка Л.

Ліверпуль: Алісон; Фабінью (Байчетич, 71); Гомес; ван Дейк; Робертсон Е. (Цимікас, 87); Фірміно; Гендерсон (Мілнер, 71); Александер-Арнольд; Салах; Еліотт Х. (Карвалью Фа., 71); Нуньєс Д. (Джонс К., 63)
Запасні: Келлехер; Адріан; Філліпс Н.; Ремзі К.; Конате І.

Новини Спорту RSS - Новини Спорту - Terrikon

01 червня

20:56
Борусія (Д) - Реал: український слід, останній вихід легенд, цифри, факти та прогнози фіналу ЛЧ
18:45
Ганс-Йоахім Ватцке: Для Боруссії - це один з найбільших матчів у довгій історії клубу
13:51
Україна в єврокубках 2024-25: коли жеребкування та перші матчі?
09:54
Аль-Хіляль завойовує Кубок Саудівської Аравії та залишає Кріштіану Роналду без трофею