Нинішній клуб Вернидуба в контрольному матчі перемагає колишній

Додано:
Джерело: terrikon.com
another languages: ru

Криворізький «Кривбас» зіграв пʼятий контрольний матч на турецьких зборах. Сьогодні у суперниках був багаторазовий чемпіон Молдови тираспольській «Шериф», повідомляє пресслужба ФК «Кривбас».

Особливим цей матч був для наставника криворізького клубу Юрія Вернидуба, який у сезонах 2020-2022 очолював саме «Шериф».

Криворіжці відкрили рахунок на 30-й хвилині. Задерака з правого флангу змістився ближче до штрафного майданчика й потужно пробив. Рикошет і мʼяч залетів за комірець Ковалю – 1:0.

Вдруге «Кривбас» забив ближче до перерви. Після флангової подачі м'яч відскочив до Хомченовського, який ударом низом не залишив шансів воротарю – 2:0.

У другому таймі «Шериф» трохи вирівняв гру, та зумів відіграти один гол. Бадоло на 69-й хвилині після подачі з правого флангу прийняв мʼяча на груди та потужно пробив з близької відстані – 2:1.

«Кривбас» втримав перемогу і вже завтра проведе шостий контрольний матч на турецьких зборах проти «Нефтчі» з Узбекистану.

Контрольний матч
«Кривбас» (Кривий Ріг) - «Шериф» (Тирасполь, Молдова) – 2:1 (2:0)
Голи: Максим Задерака, 30 (1:0), Дмитро Хомченовський, 43 (2:0). Седрік Бадоло, 69 (2:1)
«Кривбас» (Кривий Ріг): Богдан Сарнавський – Володимир Якімець (Євген Опанасенко, 46), Віталій Вернидуб (Андрій Понєдєльнік, 46), Данило Бескоровайний, Тимур Стецьков (Вʼячеслав Рябов, 76) – Максим Задерака (Денис Шевченко, 76), Євген Банада (Владислав Семотюк, 76), Микита Татарков (Артур Микитишин, 76), Ріфет Капіч (Клім Приходько, 76), Дмитро Хомченовський (Тимур Кораблін, 76) - Роман Дебелко (Денис Устименко, 76)
Запасні: Андрій Кліщук, Богдан Хома, Арсеній Кілєвий, Захар Карпусь, Антон Циганков
Головний тренер: Юрій Вернидуб

«Шериф» (Тирасполь) (стартовий склад): Максим Коваль, Патрік Кпозо, Мунаше Гарананга, Мухамед Діоп, Седрік Бадоло, Амін Талал, Муса Кіабу, Армель Зоурі, Абдул Тапсоба, Іяї Атімвен, Данила Ігнатов

19:35
Президент Металіста 1925: Результат нас не задовольняє, але є цілком об'єктивним
14:37
Іспанія та Франція слідом за Україною не пройшли до чвертьфіналу Євро-2024 (U17)