ЧУ U-19: В суботу перемагали виключно гості

Додано:
Джерело: terrikon.com
another languages: ru

В молодіжному чемпіонаті України з футболу у суботу відбулись три поєдинки і в усіх перемогу святкували гості.

Лідер юнацької першості "Рух" гостював у "Зорі". Матч відбувся в манежі бази київського "Динамо". Попри незвичне штучне покриття львів'яни швидко відкрили рахунок. Вже на другій хвилині Теслюк результативно замкнув простріл Непейпієва. Відновили рівновагу господарі на 79-й хвилині, коли Захарченко скористався помилкою воротаря на виході. Однак, наприкінці матчу Панченко приніс "Руху" важку перемогу - 2:1.

Переслідувач "Руху" "Динамо" на виїзді розібралося з "Львовом" - 3:0. Вже на першій хвилині Малиш відкрив рахунок, а під завісу матчу Слесар оформив дубль і розгром опонента.

В протистоянні "Металіста-1925" та "Дніпра-1" також сильнішими були гості - 3:1. Дубль Гаджиєва у першому таймі забеспечив дніпрянам комфортну перевагу, яку по перерві збільшив Леонардо. І лише потім господарі відповіли голом престижу у виконанні Гриба.

Чемпіонат України U-19
19-й тур

Львів - Динамо - 0:3 (0:1)
Голи: Малиш, 1 (0:1), Слесар, 83 (0:2), Слесар, 90 (0:3)

Металіст-1925 - Дніпро-1 - 1:3 (0:2)
Голи: Гаджиєв, 36 (0:1, пенальті), Гаджиєв, 45 (0:2). Леонардо, 49 (0:3), Гриб, 55 (1:3)

Зоря – Рух – 1:2 (0:1)
Голи: Теслюк, 2 (0:1), Захарченко, 79 (1:1), Панченко, 90 (1:2)

15:12
Став відомий склад збірної Бразилії на Кубок Америки, у ньому немає Неймара та Едерсона
12:20
Атлетіко неприємно здивував Симеоне слабкою грою в обороні: дивитись відеоогляд матчу Ла Ліги
12:08
Челсі перемагає в останньому матчі сезону та зіграє в єврокубках: дивитись відеоогляд
11:40
Ямаль зіграв 50-й матч за Барселону - йому ще немає і 17-ти
11:28
Україна в єврокубках 2024-25: коли жеребкування та перші матчі?
11:03
Клопп встановив клубний рекорд Ліверпуля
10:48
Барселона переграє Райо Вальєкано і фінішує другою: дивитись відеоогляд матчу Ла Ліги