Гол Траоре приніс Шахтарю перемогу над Минаєм

Додано:
another languages: en ru

Матч 24-го туру чемпіонату України з футболу між Шахтарем та Минаєм лише формально був для лідера чемпіонату домашнім. Зустріч проходила в селі Минай на Закарпатті і за трансляційною картинкою більше була схожа на контрольний матч десь на зборах, ніж на офіційний двобой чемпіонату.

І тим не менше, з перших хвилин Шахтар очікувано взяв ініціативу до своїх рук. Провівши кілька м'яких атак, команда Ігора Йовічевича відкрила рахунок: це Швед дивовижною за точністю передачі знайшов у штрафному майданчику суперника Траоре. Той чудово поставив корпус, відкусивши захисника від м'яча, і у властивій собі манері завдав різкого удару в ближній кут. Настільки різкий, що навіть досвідчений Бандура не встиг зреагувати – 1:0.

Далі Шахтар продовжував шукати свій момент, демонструючи естетичні комбінації в один дотик. Але то точність підводила, як у випадку з ударом Шведа головою після подачі з лівого флангу, то Бандура витягав м'ячі, що практично не беруться.

Минай гостро відповів наприкінці першого тайму: потужний удар Нємчанінова взяла на себе поперечина, після чого м'яч опустився за лінію воріт і вилетів у поле. Без системи VAR арбітри вирішили не фіксувати гол, чим обурили гравців Минаю.

У другому таймі Шахтар продовжував контролювати перебіг подій на полі, але не зміг збільшити рахунок. Минай і зовсім показував бліду гру, вирогідно, так і не відійшовши від шоку через незарахований гол.

У підсумку - 1:0, Шахтар зберіг комфортний відрив від Дніпра-1 у турнірній таблиці.

2022-23, Чемпіонат України

Шахтар - Минай 1:0 (1:0)
Голи: Траоре Л.Ш., 12 (1:0)

Шахтар: Трубін; Бондар В.; Ракіцький (Михайліченко Б., 71); Матвієнко М.; Конопля; Степаненко; Бондаренко А-м; Судаков (Назарина, 91); Швед М. (Гочолейшвілі, 71); Зубков (Тотовицький, 62); Траоре Л.Ш. (Келсі, 71)
Запасні: Шевченко Ол.; Пятов; Очеретько; Джурасек; Борячук; Сікан; Топалов
Попередження: Конопля 56; Келсі 73

Минай: Бандура; Дмитрук Т.; Мельник; Рогозинський; Трубочкін (Чуєв, 76); Кравчук Ю. (Байдал, 88); Твердохліб Є.; Петько (Горін О., 67); Нємчанінов; Вітенчук; Коломоєць Ю. (Вишневський О., 58)
Запасні: Пеньков; Кемкін; Гечев; Паламар; Шишка; Голуб
Попередження: Бандура 64; Вишневський О. 84

Новини Спорту RSS - Новини Спорту - Terrikon

19 травня

22:12
Чемпіонат Англії, 38-й тур: Манчестер Юнайтед з надією на Кубок, три невдахи сезону та інші результати