Динамо - Шахтар - 0:5: дивитися всі голи жіночого класико

Додано:
another languages: ru

«Шахтар» перемагає «Динамо» з великим рахунком, забивши в обох таймах.

Уже в дебюті матчу стався ключовий епізод, який вплинув на подальший перебіг поєдинку. Під час однієї з перших атак «Шахтаря» Славич зіграла на виході, чим скористалася Молодюк, але м’яч після удару Єлизавети рукою зупинила Головко – вилучення та пенальті, який холоднокровно реалізувала Вегерич. У більшості команда Заєва тотально переважала суперника, дозволяючи гостям створювати небезпеку біля воріт Клімової виключно після стандартів. А «Шахтар» наступний момент реалізував на 33-й хвилині гри зусиллями капітана: Головач обробила м’яч після подачі Викалюк з флангу та з другої спроби проштовхнула його у вже порожні ворота. Потім сама Викалюк декілька разів гостро пробивала з середньої відстані, проте не влучала в рамку воріт «Динамо». У компенсований до тайму час стався третій гол «Шахтаря»: забила Молодюк, яка відкрилась під передачу Викалюк та в дотик реалізувала нагоду.

У другому таймі «Шахтар» грамотно скористався грою в більшості, помітно переважав суперника фізично і забив ще двічі. Спершу Семенюк успішно діяла на добиванні після класного удару Молодюк зі штрафного. Згодом відзначилась сама Молодюк: вигравши боротьбу в центрі поля, Єлизавета самотужки організувала вихід віч-на-віч, який успішно реалізувала. До фінального свистка ще декілька нагод було після дальніх ударів Мохнач (вище воріт) та Головач (Славич зреагувала на удар зі стандарту). На останній хвилині Прокопенко ледь не скористалася неузгодженістю в обороні «Шахтаря», проте Клімова вдало підстрахувала захисниць, зігравши на виході.

«Динамо» (Київ) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:5 (0:3)

Голи: 0:1 Вегерич (6, пен.), 0:2 Головач (33), 0:3 Молодюк (45+1), 0:4 Семенюк (59), 0:5 Молодюк (66)

Вилучення: Головко (4, пряма червона)

«Шахтар»: Клімова, Мохнач (Козуб, 76), Кревська, Геник, Старухіна (Масловська, 67), Вегерич, Заборовець, Головач (к), Викалюк (Чендей, 46), Семенюк (Астахова, 67), Молодюк (Кравчук, 76)

Новини Спорту RSS - Новини Спорту - Terrikon

20 травня

12:20
Атлетіко неприємно здивував Симеоне слабкою грою в обороні: дивитись відеоогляд матчу Ла Ліги
12:08
Челсі перемагає в останньому матчі сезону та зіграє в єврокубках: дивитись відеоогляд
11:40
Ямаль зіграв 50-й матч за Барселону - йому ще немає і 17-ти
11:28
Україна в єврокубках 2024-25: коли жеребкування та перші матчі?
11:03
Клопп встановив клубний рекорд Ліверпуля
10:48
Барселона переграє Райо Вальєкано і фінішує другою: дивитись відеоогляд матчу Ла Ліги

22:12
Чемпіонат Англії, 38-й тур: Манчестер Юнайтед з надією на Кубок, три невдахи сезону та інші результати