Динамо крупно переграє Верес: відео трьох голів

Додано:
another languages: en ru

"Динамо" дограє сезон і здобуває одну перемогу з великим рахунком за іншою. У трьох останніх матчах кияни здобули три перемоги із загальною різницею м'ячів – 11:1. Ось тільки на турнірне становище титулованого клубу це вже ніяк не вплине – "Динамо" фінішує четвертим.

Перший тайм поєдинку з "Вересом" можна просто викреслити. Суперники зав'язли у позиційній боротьбі та зовсім забули про необхідність бити по воротах. Номінальні гості (хоча матч проходив у Рівному, господарем, за протоколом, було "Динамо") записали на свій рахунок удар у площину, який нічим не запам'ятався. А у киян шанс відзначитися був у Андрієвського, який пробив зі штрафного у поперечину.

Після перерви рівновага протрималася недовго - на 49-й хвилині Ерік Рамірес отримав м'яч від Караваєва, обіграв на паузі захисника та воротаря і спокійно покотив м'яч у порожні ворота. Зважаючи на те, як важко даються в травні голи "Вересу", становище команди Юрія Вірта стало зовсім незавидним. І тут на 87-й хвилині один із аутсайдерів УПЛ отримав справжній подарунок від Сироти. Центральний захисник "Динамо" невдало прийняв м'яч у своєму штрафному майданчику і відразу сфолив. Здавалося б, що ще потрібно Шестакову, щоб зрівняти рахунок. Але досвідчений футболіст пробив вкрай невдало - Бущану не важко було забрати м'яч.

Буквально відразу Гармаш підвів рису під стражданнями "Вереса, а в останній атаці Караваєв і Волошин, якому він асистував, довели справу до розгрому - 3:0.

Перед заключним туром "Верес" залишився на 14-му місці і має примарні перспективи уникнути стикових матчів.