Євро U21 2023: Україна - за крок від першого місця, потенційний суперник та інші події дня

Додано:
Джерело: Євро U21
another languages: ru

Збірна України була за крок від першого місця у групі, але не змогла втримати перемогу у матчі з іспанцями. Прикро, якщо зважити на те, що підопічні Руслана Ротаня двічі вели в рахунку. З іншого боку, на початку поєдинку було припущено кілька грубих помилок. А в одному з епізодів на нашу користь помилився і арбітр, який не зарахував чистий гол після того, як Нещерет подарував м'яч супернику.

Ну а рахунок було відкрито незадовго до перерви, коли навіс Назаренка з правого флангу ударом головою завершив В'юнник. Іспанці відігралися на початку другого тайму, але на 80 хвилині Україна знову вийшла вперед. Сікан заробив пенальті, який упевнено реалізував Судаков. На жаль, утримати переможний рахунок, а разом із ним і перше місце нашим не вдалося. На 90-й хвилині Руїс отримав м'яч у штрафному майданчику, обіграв Сироту і відправив м'яч у сітку - 2:2.

У чвертьфіналі збірна України зіграє з переможцем групи D. Найімовірніше ним стане збірна Франції.

Інший матч нашої групи вже не мав жодного турнірного значення. Зрештою, збірні Румунії та Хорватії так і завершили турнір - без перемог і навіть без забитих м'ячів.

У групі А збірна Грузія продовжила парад сенсацій і посіла перше місце, випередивши португальців, голландців та бельгійців. І, до речі, вже відома одна чвертьфінальна пара. Збірна Португалії зіграє з англійцями. Ну а грузинам доведеться дочекатися свого суперника. Найкращі шанси на вихід у плей-офф із групи С має збірна Чехії.

Таким був черговий день на молодіжному Євро-2023. Хто, на вашу думку, став найкращим гравцем збірної України в груповому турнірі? Свої варіанти можете залишати у коментарях до цього відео. І, зрозуміло, не забудьте поставити лайк і підписатися на канал terrikon.com на Youtube.

Євро U21 2023

Ігровий день : 2023-06-27

Нідерланди - Грузія 1:1 (1:1)
Голи : Давіташвілі, 42 (0:1); Тейлор Ке., 45 (1:1)
Попередження : - Меквабішвілі 45; Ломінадзе 45; Давіташвілі 96

Португалія - Бельгія 2:1 (0:0)
Голи : Невеш Ж.П., 56 (1:0); Вертессен, 65 (1:1); Данташ, 89 (пенальті) (2:1)
Попередження : Данташ 31; Фонсека Амару 59 - де Вiнтер K. 14; Де Куйпер 70; Дебаст 88; Раскін 96

Хорватія - Румунія 0:0
Попередження : Годжа 21; Сигур 34; Франич Б. 35; Батурiна M. 70; Перкович 86 - Попеску Ок. 24

Іспанія - Україна 2:2 (0:1)
Голи : В'юнник, 43 (0:1); Желізко, 49 (автогол) (1:1); Судаков, 81 (пенальті) (1:2); Руіс Аб., 90 (2:2)

10:17
Борусія (Д) - Реал: український слід, останній вихід легенд, цифри, факти та прогнози фіналу ЛЧ
10:02
Таблиця трансферів 2024: Україна
09:54
Аль-Хіляль завойовує Кубок Саудівської Аравії та залишає Кріштіану Роналду без трофею

19:45
Анчелотті: Емоції можуть викликати страх і блокувати впевненість, необхідну для перемоги