Шахтар у більшості переграє Оболонь перед стартом Ліги чемпіонів: огляд матчу

Додано:
another languages: en ru

Донецький "Шахтар" збереже лідерство за підсумками сьомого туру чемпіонату України. "Гірники", які йшли на міжнародну паузу на першому місці, у суботу обіграли "Оболонь" - 1:0.

Статистика - річ, з одного боку, промовиста, з іншого, невдячна. Якщо відштовхуватися від цифр, то "Шахтар" мав помітну перевагу, тим більше, що майже 60 хвилин грав у більшості. Однак, хто дивився матч, не раз ловив себе на думці, що донеччанам все дається з якимось зусиллям. Зауважимо, що йдеться про протистояння з дебютантом УПЛ, а попереду - старт у Лізі чемпіонів...

Перший тайм вийшов млявим. Зрозуміло, "Оболонь" зосередилася на обороні, долати яку було не так просто. Але саме до такої гри суперників футболісти "Шахтаря" вже давно мали звикнути. На допомогу могли прийти стандарти, проте кияни не так часто фолили, а донеччани почали заробляти кутові перед самою перервою. Один із них, до речі, завершився ударом Ракицького, але захисник "Шахтаря", як і багато його партнерів, став жертвою "магії" Олександра Рибки, який немов притягував м'яч.

А ще в цій грі кілька разів гравці пробивали у каркас воріт. До перерви цим відзначився Зубков, а на початку другого тайму небезпечними ударами відзначились Лук'янчук та Судаков. На 55-й хвилині у арбітра з'явився привід звернутися до VAR, проти якого на цьому тижні висловилися представники "Оболоні". Однак цього разу перегляд епізоду призвів до того, що пенальті не було призначено, хоча, начебто, гра рукою була очевидною.

Час минав, "Шахтар" продовжував контролювати м'яч і володіти перевагою, але зламати оборону, як і раніше, не міг. Аж поки на 77-й хвилині Назарина не нагадав про себе ударом з-за меж штрафного майданчика. Захисник "Оболоні" від м'яча ухилився, а Рибка врятувати свою команду не зумів.

За великим рахунком, на цьому все. У другому таймі на полі з'явилися легіонери "Шахтаря", проте активними діями запам'ятався лише Невертон. Але і він, і інші поки що можуть розраховувати лише на статус гравців ротації.

Уже в неділю "Шахтар" вирушає до Гамбурга, де у вівторок донеччани зіграють перший матч Ліги чемпіонів проти "Порту". За результат тривожно. Заспокоює одне - рік тому було так само.

2023-24, Чемпіонат України

Шахтар - Оболонь 1:0 (0:0)
Гол: Назарина, 77 (1:0)

Шахтар: Рудько; Азаров І.; Конопля; Лемкін; Ракіцький; Степаненко (Назарина, 68); Криськів (Егiнальдо, 74); Судаков; Зубков (В'юнник, 68); Кащук (Невертон, 58); Сікан (Келсі, 58)
Запасні: Пузанков; Твардовський; Козік; Кастільо Д.; Міроши; Очеретько; Топалов
Попередження: Степаненко 63; Лемкін 68

Оболонь: Рибка; Суханов С. (Груша, 46); Прокопенко Є.; Приймак; Лук‘янчук; Дубко; Вовкун (до 33); Косовський (Осман Ол., 85); Черненко (Карась Д., 72); Мединський (Нагієв, 89); Тарануха Р. (Краснопір, 46)

13:51
Україна в єврокубках 2024-25: коли жеребкування та перші матчі?
10:17
Борусія (Д) - Реал: український слід, останній вихід легенд, цифри, факти та прогнози фіналу ЛЧ
10:02
Таблиця трансферів 2024: Україна
09:54
Аль-Хіляль завойовує Кубок Саудівської Аравії та залишає Кріштіану Роналду без трофею

19:45
Анчелотті: Емоції можуть викликати страх і блокувати впевненість, необхідну для перемоги