Ньюкасл красиво розбив ПСЖ у першому за 20 років домашньому матчі ЛЧ

Додано:
another languages: en ru

"Ньюкасл" не розчарував своїх уболівальників у першому з 2003 року домашньому матчі Ліги чемпіонів. На "Сент-Джеймс Парк" команда Едді Хау не залишила шансів "ПСЖ", відправивши у ворота чемпіонів Франції чотири голи.

Початок розгрому парижан був покладений на 17-й хвилині гри. Маркіньос обрізався біля свого штрафного майданчика, а потім Гімарайнш швидко пробив по воротах - Доннарумма врятував, проте на добиванні найшвидшим виявився Альмірон.

Свій другий м'яч "Ньюкасл" забив наприкінці першого тайму. Берн виграв боротьбу в повітрі у захисника "ПСЖ" та пробив головою - Доннарумма відбив уже за лінією воріт, що було підтверджено ВАР.

Відразу після перерви господарі довели рахунок до розгромного. Лонгстафф втік на пас у штрафний майданчик і низом пробив по воротах - м'яч пройшов під рукою у голкіпера і залетів у сітку. І лише за рахунку 0:3 "ПСЖ" нарешті прокинувся, відігравши один гол. Заїр-Емрі відмінним забросом знайшов Ернандеса біля воріт "Ньюкасла", а той головою переправив м'яч у сітку.

На жаль, але на більше парижан сьогодні не вистачило, хоча гарні шанси забити другий гол мав Дембеле. Натомість відбувся "контрольний постріл" від "Ньюкасла". На 91-й хвилині Фабіан Шер поставив крапку в матчі красивим дальнім ударом у дев'ятку - 4:1 на користь "Ньюкасла".

2023-24, Ліга Чемпіонів

Ньюкасл - ПСЖ 4:1 (2:0)
Голи: Альмірон, 17 (1:0); Берн, 39 (2:0); Лонгстафф Ш., 50 (3:0); Лукас Ернандес, 56 (3:1); Шер, 90 (4:1)

Ньюкасл: Поуп; Тріпп'є; Ласселлс; Шер; Берн; Лонгстафф Ш.; Альмірон (Мерфі Д-б, 71); Тоналі (Андерсон Е., 65); Бруно Гімарайнш; Ісак; Гордон Е. (Таргетт, 90)
Запасні: Дубравка; Каріус; Дамметт; Лівраменто; Холл; Майлі
Попередження: Бруно Гімарайнш 45; Гордон Е. 70; Поуп 87

ПСЖ: Доннарумма Дж.; Хакімі; Шкриняр; Маркіньос; Лукас Ернандес; Угарте (Вітінья Ф., 64); Заїр-Емрі; Коло Муані (Барколя Б., 57); Дембеле У.; Рамуш Г.; Мбаппе

19:35
Президент Металіста 1925: Результат нас не задовольняє, але є цілком об'єктивним
14:37
Іспанія та Франція слідом за Україною не пройшли до чвертьфіналу Євро-2024 (U17)