Дубль та асист Штогріна приносить Чорноморцю розгромну перемогу над Минаєм

Додано:
another languages: en ru

Програму суботніх матчів 11-го туру Української Прем'єр-Ліги відкривав матч в Одесі, де місцевий Чорноморець приймав аутсайдера турніру – Минай. Команда Романа Григорчука не перемагала два матчі поспіль, тому зустріч із закарпатцями була дуже доречною.

Одесити відкрили рахунок уже на 19-й хвилині. Бадібанга віддав на Ієде, Самсон увійшов до штрафного майданчика, стягнув на себе захисників і віддав поперечну передачу на Штогріна. Андрій такий шанс не зіпсував – 1:0.

У середині першої половини гри гості всерйоз розраховували на пенальті: Васильєв потрапив по нозі Булезе у штрафному майданчику одеситів. Але VAR показав: захисник господарів спочатку зіграв у м'яч, а вже потім, за інерцією, врізався в ногу гравця Миная. Рішення не ставити пенальті обурило Володимира Шарана, за що він отримав жовту картку.

У другому таймі Минай почав втрачати сили, а Чорноморець – домінувати. У середині другої 45-хвилинки Салюк відібрав м'яч у центрі поля, пройшов з ним до штрафного майданчика суперника, віддав праворуч. Звідти Бадібанга зарядив ювелірну по точності подачу, а Штогрін з лінії воротарського майданчика не менш ювелірно головою вклав м'яч у ворота.

Коли Минай вже зовсім розсипався, Штогрін віддав передачу на забігання Кузику, який відірвався від усіх захисників, вийшов на дуель з Бандурою і відправив м'яч у нижній кут.

Таким чином Чорноморець набрав 19 очок і тимчасово перемістився на другу позицію у турнірній таблиці. А Мінай продовжує залишатися з нулем у графі "перемоги".

2023-24, Чемпіонат України

Чорноморець - Минай 3:0 (1:0)
Голи: Штогрін А., 19 (1:0); Штогрін А., 68 (2:0); Кузик, 81 (3:0)

Чорноморець: Варакута; Єрмаков; Брагару (Гучек, 90); Путря; Васильєв Ол-р; Шпорн; Салюк; Ієде (Хадіда, 87); Штогрін А. (Дада, 87); Кузик (Авагімян, 84); Бадібанга З. (Вакула, 87)
Запасні: Шевченко Ол.; Білик О.; Ухань; Данилюк; Бойчук Б.

Минай: Бандура; Мельник; Булеза (Дмитрук Т., 39); Солдат; Рогозинський (Гечев, 54); Гунічев; Твердохліб Є. (Голуб, 66); Нємчанінов; Ралюченко (Кораблін, 66); Вітенчук; Вишневський О. (Одарюк, 66)

08:46
Олімпіакос - Фіорентина: дивитись онлайн відеотрансляцію фіналу Ліги конференцій