Судаков дарує надію, але Шахтар поступається у Барселоні: дивитись голи матчу Ліги чемпіонів

Додано:
another languages: en ru

Донецький Шахтар не зміг відігратися після невдалого першого тайму у Барселоні у матчі третього туру Ліги чемпіонів. Георгій Судаков вкотре продемонстрував своє вміння повести за собою, проте його гола виявилося замало - 2:1 на користь каталонців.

Призначення Маріно Пушича на посаду головного тренера Шахтаря дещо зрушило акцент напередодні поєдинку з Барселоною. З одного боку, враховуючи неідеальний психологічний стан команди, можливо такий хід і мав сенс. А з іншого, все-таки протистояння з легендарним клубом не може бути простою подією. До того ж, перед грою у самій Каталонії багато говорили про непросту кадрову ситуацію в Барселоні. І це давало Шахтарю якщо не шанс, але надію на те, що в середу можна буде досягти позитивного результату.

З огляду на все вище сказане перший тайм спантеличив. Шахтар надто шанобливо поставився до свого суперника і дуже несміливо зіграв в атаці. А при тій кількості помилок, які припускалися гірники в обороні, розраховувати на "сухий" матч було наївно. Формально "Шахтар" протримався майже 30 хвилин. Фактично – перші "пожежі" почали виникати з самого початку.

Зрозуміло, всі звернуть увагу на невдалу гру Азарова та Матвієнка. Але загальновідомо, що атакує та обороняється вся команда. Півзахисники не змогли перешкодити розвитку атак Барселони, а в обороні виникали вільні зони, в які вривалися футболісти у синьо-гранатовій формі. До перерви м'яч двічі побував у воротах Різника, який ще у двох випадках урятував Шахтар від гола.

Другий тайм вийшов іншим. Навряд чи Барселона почала економити сили перед Ель-Класіко - не факт, що гравці основи, які дивилися сьогоднішній матч із трибуни, опиняться поза грою і на вихідні. Просто й сили не безмежні, і Шахтар після перерви змінився. І забив важливий гол. На 62-й хвилині Азаров вивів Судакова віч-на-віч, і півзахисник гірників потужним ударом буквально розстріляв ворота Тер Стегена.

Це була та сама надія. І Шахтар надалі мав змогу зрівняти рахунок – кілька разів на удар виводили Степаненка. Втім і каталонці цілком могли заспокоїти гру своїм голом. Але попри всі зусилля суперників рахунок більше не змінився. 2:1 – дебют нового головного тренера Шахтаря вийшов не дуже вдалим, хоча питати з Пушича ще дуже рано.

Інформація оновлюється

2023-24, Ліга Чемпіонів

Барселона - Шахтар 2:1 (2:0)
Голи: Торрес Ф., 28 (1:0); Марін Ф., 36 (2:0); Судаков, 62 (2:1)

Барселона: Тер Штеґен; Мартінес Ін. (Крістенсен А., 82); Канселу; Араухо Р.; Алонсо М. (Бальде Ал., 70); Жоау Фелікс (Гіу Марк, 75); Ромеу; Гюндоган; Ямаль; Марін Ф. (Касадо М., 82); Торрес Ф.
Запасні: Пенья І.; Астралага; Гаррідо
Попередження: Торрес Ф. 43; Бальде Ал. 75

Шахтар: Різник Д.; Азаров І.; Матвієнко М.; Бондар В.; Конопля; Степаненко (Егiнальдо, 93); Криськів (Невертон, 63); Судаков; Бондаренко; Сікан (Келсі, 70); Зубков
Запасні: Рудько; Ракіцький; Чигринський; Гочолейшвілі; Кастільо Д.; Назарина; Очеретько; Швед М.; Топалов

22:12
Чемпіонат Англії, 38-й тур: Манчестер Юнайтед з надією на Кубок, три невдахи сезону та інші результати