Фейєнорд не помітив Лаціо і очолив групу Е

Додано:
another languages: ru

Нідерландський Фейєнорд попрощався з асистентом Арне Слота Маріно Пушичем, який очолив Шахтар, і... обіграв Лаціо. Причому склалося відчуття, що обіграв на одній нозі.

Господарі з перших хвилин почали штурмувати ворота Проведеля і навіть забили, але Хіменес потрапив у мінімальний офсайд. Втім, це лише відстрочило взяття воріт: на 30-й хвилині Стенгс передачею з флангу знайшов Хіменеса, і той в оточенні двох суперників спокійно вразив нижній кут воріт.

Другий м'яч також виник після флангової передачі: цього разу на ударній позиції опинився Зеруккі. Його удар з лінії штрафного майданчика припав точно у верхній кут!

Після перерви картина не змінилася: Фейєнорд домінував, а Лаціо виглядав розгублено. На 74-й хвилині Джаханбакш увійшов до штрафної площі з лівого флангу, віддав у центр під удар Тімберу. Проведель врятував Лаціо, але не накрив добивання від Хіменеса.

Щоправда, менш ніж через 10 хвилин, римляни відіграли один м'яч. Кастельяноса збили у штрафному майданчику Фейєнорда, а найдосвідченіший Педро реалізував пенальті. Але на більше гостей не вистачило.

Фейєнорд не помітив ні Лаціо, ні відходу Маріно Пушича. Абсолютно впевнена перемога над Лаціо.

2023-24, Ліга Чемпіонів

Феєнорд - Лаціо 3:1 (2:0)
Голи: Хіменес Сантьяго, 30 (1:0); Зеррукі, 45 (2:0); Хіменес Сантьяго, 74 (3:0); Педро, 83 (пенальті) (3:1)

Феєнорд: Бейло; Хартман К.; Ніувкоп (Лопес М.Л., 46); Гертрейда; Ганцко; Віффер; Зеррукі; Стенгс (Іванушець, 78); Хіменес Сантьяго (Уеда А., 78); Тімбер К.; Пайшан (Джаханбахш, 71)
Запасні: Лампру К.; Велленройтер; Білен; ван ден Белт; Міламбо; Ділросун; Лінгр
Попередження: Ніувкоп 30; Хіменес Сантьяго 44; Лопес М.Л. 48

Лаціо: Проведель; Романьолi; Хюсай (Лаццарі М., 46); Казале; Ровелла (Гендузі, 46); Марушич; Феліпе Андерсон (Педро, 68); Дзакканьї; Весiно (Катальдi, 78); Альберто Л.; Іммобіле (Кастелланьос, 54)
Запасні: Магро Ф.; Сепе; Пеллегріні Лу.; Гіла; Патрiсiо Хiль; Камада; Ісаксен Г.

13:35
Щоб не як зі Стерлінгом: Поліція провела брифінг із захисту гравців збірної Англії
12:32
Доменіко Тедеско: Я дуже радий голам Ромелу Лукаку, але особливо - його бездоганній поведінці
08:38
Іспанія помстилася Північній Ірландії за гол на другій хвилині: дивитись відеоогляд