Суперрезультативна нічия у дербі Старої фірми

Додано:
another languages: ru

Рейнджерс і Селтік сильнішого не визначили

У рамках 32 туру чемпіонату Шотландії відбулося найстаріше футбольне дербі у світі - дербі Старої фірми, в якому Рейнджерс приймали Селтік.

"Кельти" приголомшили "Рейнджерів" у першому таймі, вигравши його - 2:0 після голів Маеди та О'Райлі. Другий відзначився з пенальті. На початку другого тайму Таверньє також відповів точним ударом із 11-метрової позначки, а на 86 хвилині Сіма зрівняв рахунок.

Але все тільки починалося. На 88 хвилині Іда знову вивів Селтік вперед, але Матондо на третій компенсованій хвилині врятував Рейнджерс від поразки. Нічия – 3:3.

Цікаво, що в матчі було показано чотири жовті картки. Три з них у першому таймі. І всі – у пасиві гостей.

Селтік продовжує на одне очко випереджати Рейнджерс у турнірній таблиці, але у тих один матч у запасі.

2023-24, Чемпіонат Шотландії

Рейнджерс - Селтік 3:3 (0:2)
Голи: Маєда, 1 (0:1); О`Райлі, 33 (пенальті) (0:2); Таверньє, 55 (пенальті) (1:2); Сіма А., 86 (2:2); Айда, 88 (2:3); Матондо, 90 (3:3)

Рейнджерс: Батленд; Голдсон (Балогун, 97); Таверньє; Сауттар; Стерлінг Д.; Ландстрем; Дiоманде М. (Давелл, 78); Фабіу Сілва (Матондо, 70); Райт С. (Сіма А., 46); Лоуренс Т. (Кантвелл, 71); Дессерс
Запасні: Маккрорі Р-і; Баришич Б.; Кінг Л.; Маккоусланд

Селтік: Гарт; Хатате (Макгрегор К., 65); Ивата; Картер-Вікерс; Скейлс; Джонстон А.; Кюн Н-Г. (Хьон-дзюн Ян, 65); О`Райлі; Тейлор Г.; Фурухаси (Айда, 72); Маєда

15:27
Ігор Пердута: Шахтар постійно грає в фіналах, у нас немає такого великого досвіду
15:12
Тарас Степаненко : Цього року ми виграли все, що можна в Україні
14:56
Сергій Долганський: Нам не вистачило концентрації в дрібницях
14:40
НБА: Бостон оформив вихід у фінал конференції, Дончич ховає Оклахому, дивитись огляди
14:24
НХЛ: Колорадо закручує інтригу в серії з Далласом, дивитись огляд матчу
14:09
МЛС: Келсі приносить перемогу Цінцінатті, Мессі не зіграв через травму
13:56
Україна в єврокубках 2024-25: коли жеребкування та перші матчі?
11:57
Срна: Коли зібралися на тренування після матчу з Динамо, було видно, що команда їде за Кубком