ПСВ - чемпіон Нідерландів

Додано:
another languages: ru

Ейндховенці здобули титул достроково

ПСВ у 32 турі чемпіонату Нідерландів приймав Спарту. Для завоювання чемпіонського титулу ейндховенців влаштовувала нічия.

Нічийний рахунок - 2:2 було зафіксовано після першого тайму. Цікаво, що кожна з команд відзначилась автоголом. Їх авторами стали Бакарі у гостей і Боскальї - у господарів. А правильні голи забивали Метіньо і Бакайоко.

Але переможний дух ПСВ взяв своє. По перерві Боскальї і Тезе принесли ПСВ перемогу - 4:2 і титул чемпіонів Ередівізії 2023/24.

ПСВ достроково завоював титул чемпіона, маючи на 12 очок більше ніж у Феєнорда, у якого залишилось три гри. ПСВ виборов свій 25 титул чемпіона вперше з 2018 року.

2023-24, Чемпіонат Нідерландів

ПСВ - Спарта Р 4:2 (2:2)
Голи: Метіньо, 8 (0:1); Бакарі С., 19 (автогол) (1:1); Бакайоко Й., 26 (2:1); Боскальї, 29 (автогол) (2:2); Боскальї, 67 (3:2); Тезе, 78 (4:2)

ПСВ: Бенітес В.; Боскальї; Рамальо (Лосано, 58); Тезе (Самбо, 88); Верман Й.; Схаутен; Тіль Г. (Сайбарі, 58); Мауро Жуніор (ван Анхолт, 88); Бакайоко Й.; де Йонг Л. (Пепі, 77); Тіллман М.
Запасні: Тіаго Ланд; Ватерман; Дроммель; Белла-Кочап; Обіспо; Ледезма Р.; Ленд

Спарта Р: Олей; ван дер Кюст; Вріндс (Мейссен, 88); Ердхейзен (Велтхаїс, 90); Бакарі С. (Сержи Росанас, 88); Метіньо; де Гузман (Брім, 91); Неглі (Міто, 57); Клемент П.; Лаурітсен Т.; Сайто
Запасні: Рейтмайєр; Схондервалт
Попередження: Лаурітсен Т. 66

2023-24, Чемпіонат Нідерландів: Турнірна таблиця

Новини Спорту RSS - Новини Спорту - Terrikon

19 травня

22:12
Чемпіонат Англії, 38-й тур: Манчестер Юнайтед з надією на Кубок, три невдахи сезону та інші результати