Динамо сыграло вничью в благотворительном матче в Румынии

В третьем матче в рамках благотворительного тура Match for Peace! Stop the War! киевское "Динамо" сыграло вничью с румынским клубом "ЧФР Клуж" - 0:0.

В отличие от предыдущих поединков, в этот раз подопечным Мирчи Луческу не удалось отметиться быстрым голом. Более того, уже на первой минуте счет могли открыть хозяева, однако отменно сыграл Бущан. Постепенно "Динамо" не только выровняло игру, но и стало больше контролировать мяч. Опасные же моменты у ворот "Клужа" стали возникать уже ближе к перерыву. На 45-й минуте мог отличится Шапаренко, однако его удар с линии штрафной заблокировал защитник румынской команды.

Во втором тайме команды обменялись опасными моментами. Близок к успеху был Шепелев, но, ворвавшись в штрафную, почему-то не стал бить, а затем и потерял мяч. Хозяева, в свою очередь, могут посетовать на чудеса реакции, которые продемонстрировал Бойко. Казалось, что после удара Костаче, мячу уже некуда деваться, однако ворота "Динамо" так и остались на замке - 0:0.

Динамо зіграло внічию у благодійному матчі у Румунії

У третьому матчі у рамках благодійного туру Match for Peace! Stop the War! київське "Динамо" зіграло внічию з румунським клубом "ЧФР Клуж" - 0:0.

На відміну від попередніх поєдинків, цього разу підопічним Мірчі Луческу не вдалося відзначитися швидким голом. Більше того, вже на першій хвилині рахунок могли відкрити господарі, проте чудово зіграв Бущан. Поступово "Динамо" не лише вирівняло гру, а й почало більше контролювати м'яч. Небезпечні моменти біля воріт "Клужа" стали виникати вже ближче до перерви. На 45-й хвилині міг відзначитися Шапаренко, однак його удар з лінії штрафного майданчика заблокував захисник румунської команди.

У другому таймі команди обмінялися небезпечними моментами. Близький до успіху був Шепелєв, але, увірвавшись у штрафний майданчик, чомусь не став бити, а потім і втратив м'яч. Господарі, у свою чергу, можуть поскаржитися на чудеса реакції, які продемонстрував Бойко. Здавалося, що після удару Костаче, м'ячу вже нема куди дітися, проте ворота "Динамо" так і залишилися на замку - 0:0.