Пятенко розпочав відбір на Євро-25 з перемоги

Додано:
another languages: ru

Національна жіноча збірна України з перемоги над Косово 2:0 розпочала кваліфікаційний турнір Євро-2025

Національна жіноча збірна України з перемоги розпочала кваліфікаційний турнір Євро-2025. Підопічні Володимира Пятенка перемогли команду Косова 2:0.

За підсумками жеребкування збірна України виступає в групі В4, де її суперницями стали команди Уельсу, Хорватії та Косова.

Вирішальним у зустрічі, яка проходила в Антальї, став перший тайм.

На 28-й хвилині Люмбарда Місіні збила Ольгу Овдійчук у власному штрафному майданчику, і арбітр призначила 11-метровий. Пенальті реалізувала Анна Петрик. Ще за шість хвилин Таміла Хімич класно розібралася з м'ячем і влучним ударом спрямувала його під поперечину воріт косоварок.

Після перерви збірна України мала дві чудові можливості збільшити свою перевагу, однак Овдійчук та Глущенко не змогли реалізувати свої шанси.

Тим не менш, перемога України з рахунком 2:0. Свій наступний поєдинок синьо-жовті проведуть 9 квітня на виїзді проти Хорватії.

Новини Спорту RSS - Новини Спорту - Terrikon

20 травня

12:44
Україна (U17) на Євро-2024: склад, календар, результати, таблиці
12:20
Атлетіко неприємно здивував Симеоне слабкою грою в обороні: дивитись відеоогляд матчу Ла Ліги
12:08
Челсі перемагає в останньому матчі сезону та зіграє в єврокубках: дивитись відеоогляд
11:40
Ямаль зіграв 50-й матч за Барселону - йому ще немає і 17-ти
11:28
Україна в єврокубках 2024-25: коли жеребкування та перші матчі?
11:03
Клопп встановив клубний рекорд Ліверпуля
10:48
Барселона переграє Райо Вальєкано і фінішує другою: дивитись відеоогляд матчу Ла Ліги

22:12
Чемпіонат Англії, 38-й тур: Манчестер Юнайтед з надією на Кубок, три невдахи сезону та інші результати