Замены: 6. Степаненко(с 46'), 13. Гочолейшвили(с 49'), 30. Марлон Гомес(с 59'), 2. Траоре Л.Ш.(с 59'), 7. Эгинальдо(с 76')
Запасные: 1. Рудько, 55. Лацабидзе, 25. Мироши, 24. Цуканов, 29. Назарина, 39. Невертон, 18. Келси

Предупреждения: Судаков 29', Крыськив 33', Сикан 44'

Рефери: Oleksandr Kalionov. VAR - Viktor Kopievskii

Можна було і четвертий забивати, але удар Егіналдо заблокували.

14:58

Чотири хвилини додано.

14:58

Ось так, сидів собі хлопак на лаві запасних, отримав шанс і видав два голи плюс асист, що зайвий раз доводить, що в Шахтарі "лівих" гравців немає.

90
14:56

Гол. Шахтар. Швед М. 0:3. Траоре прийняв м'яч спиною до воріт і віддав на Шведа, який зробив кілька кроків і пробив повз Кичака.

86
14:52

Дальній постріл Азарова, Кичак кулаками відбив м'яч.

86
14:51

Крос Шведа зі штрафного на дальню штангу, Траоре пробив з гострого кута, Кичак зіграв без помилок.

85
14:50

Заміна. Оболонь. Прокопенко Є. пішов, Вишневський О. вийшов

83
14:50

Егіналжу пробив, така себе загроза для Кичака, який спокійно забрав м'яч до рук.

14:44

Бондаренко віддавав дуже тонку і гостру передачу на Траоре, але захисник в останню мить її "прочитав". Сідай, п'ять!

76
14:41

Заміна. Шахтар. Кевiн пішов, Егiнальдо вийшов

70
14:37

Кевін мав би забивати, але нападнику Шахтаря двічі не пощастило в одній атаці, то м'яч влучив у "задню" ногу, то удар через себе не вдався.

67
14:33

Кевін фінтами розкидав суперників на фланзі і навісив на Траоре, який ледь не влучив у дальній кут ударом головою.

14:25

Фантастичним ударом Мороз вразив ворота Шахтаря, але гол скасовано через офсайд Краснопіра на самому початку атаки, яка мала ще кілька ходів.

56
14:22

Судаков з під захичника спрямовував м'яч у дальній нижній кут, але Кичак знову демонструє, хто найкращий гравець Оболоні в цьому матчі.

54
14:21

Степаненко влучив у захисника, а за секунду постраждав у зіткненні Швед.

51
14:17

У Шведа був ще один шанс, але атаку перервано відмашкою бокового арбітра про офсайд.

13:58

Скасував жовту Суханову арбітр і дав червону.

50
13:58

Червона картка. Оболонь. Суханов С.

13:54

Ще одна помаранчова, але ще більше схожа на червону, гравці Оболоні включили режим Гарлему. Якщо не вб'ємо, то покалічимо. VAR може змінити колір картки.

13:51

Така жовта, що аж помаранчова - підкат ззаду по ногах.

48
13:50

Жовта картка. Оболонь. Дубко

46
13:50

Гол. Шахтар. Швед М. 0:2. Лук'янчук просто подарував м'яч Шведу, який пробив повз Кичака і став наразі головною зіркою матчу - гол плюс пас.

13:48

П'ять хвилин додано до першого тайму і це ще мало, як на мене.

13:47

Гра від ножа, а тому не варто дивуватись, що в Шахтаря в першому таймі вже три "гірчичники".

44
13:46

Жовта картка. Шахтар. Сікан

42
13:46

Швед майже з напівкола штрафного спрямовував м'яч у дальній кут, але трохи не докреслив. Циркуль підвів.

38
13:39

Жовта картка. Оболонь. Грисьо

35
13:38

Після кросу Азарова в дотик пробиває Швед, але заслабко для того, щоб створити проблеми Кичаку.

33
13:36

Суханов зі штрафного пробив повз стінку, але прямо в руки Різника.

13:36

Четверта картка для Дмитра, який пропустить наступний матч.

33
13:34

Жовта картка. Шахтар. Криськів

13:34

Жовта картка лаві Оболоні - хтось з помічників Іващенка обурюється рішеннями Кальонова.

30
13:32

Момент у Оболоні, але Суханов не встиг замкнути скидку партнера на дальній стійці.

29
13:31

Жовта картка. Шахтар. Судаков

13:28

Кевіна в цій атаці "підкували", надають допомогу лікарі, ще одна павза.

26
13:28

Заблокували удар Сікана, могло бути небезпечно, але лише кутовий.

13:25

Ось ми і побачили ці лінії - мабуть Копієвський не дуже любив геометрію в школі, тут за п'ять секунд можна було розібратись, а не за п'ять хвилин. Сідай, двійка!

16
13:23

Гол. Шахтар. Сікан. 0:1. Ідеальна взаємодія Шведа і Сікана. Перший віддав розкішний ветикальний пас, до якого не зумів дотягнутись Дубко, а другий шикарно розібрався з Кичаком і відрив рахунок. Майже чотири хвилини Копієвський на VAR малював лінії, Кальонов аж спітнів від нерухомості.

13
13:17

Кичак двома фантастичними сейвами рятує господарів після двох ударів поспіль у виконанні Бондаренка і Коноплі. Закинути гравцям Шахтаря можна тільки одне - били по центру, де і був голкіпер.

11
13:14

Сікан заробляє перспективний штрафний і після класного удару Шведа Кичак рятує Оболонь від пропущеного голу.

8
13:11

Кевін після пасу Судакова потужно пробив ... по горобцях.

6
13:08

Судаков вирізав м'яч на дальню штангу, але Швед зовсім трохи не встиг замкнути крос від партнера.

2
13:05

Перехопила Оболонь м'яч в центрі поля і заробила кутовий, після розіграшу якого Суханов пробив зовсім поруч із стійкою.

13:02

1-й тайм розпочався

11:58

Суперники зустрічалися 4 рази, статистика для Оболоні виглядає сумно - 4 сухі поразки із загальним рахунком 0:11. У першому колі гірники обіграли опонента мінімально - 1:0.

12:39

Цього року FAVBET Tech стала партнером інженерної школи «Дронарня», яка навчає українських військових збирати та ремонтувати сучасні дрони. Залучення IT-компанії дозволило школі майже вдвічі збільшити кількість робочих станцій для навчання та масштабувати власні R&D-проєкти.

11:57

22 тур УПЛ у Києві відкриють Оболонь та Шахтар. Лідер чемпіонату завітає на північ Києва із 6-ти матчевою переможною серією. Оболонь також у гарному настрої – у минулому турі пивовари перервали довгий ланцюжок ігор без перемог (9).