Шахтар не забиває в Олександрії і знову не може виграти: дивитись огляд

Додано:
another languages: en ru

Самым активным в атаке Шахтера был защитник Педриньо

Три перемоги в шести матчах чемпіонату — найгірший старт, який показав будь який тренер, який очолював Шахтар у нинішньому столітті. Якоюсь мірою Маріно Пушича можуть виправдати осінні результати в єврокубках, але загалом 2024 рік для гірників розпочався невдало: виліт із Ліги Європи та нульова нічия в Олександрії.

Не обійшлося без випробувань. Дорога з Марселя зайняла досить багато часу й забрала сили. Та й недільні події в Кропивницькому, де зупинилася донецька команда, яка стала свідком обстрілу міста російськими загарбниками, теж зробила свій внесок. Як і перенесення часу початку матчу — і також через оголошену повітряну тривогу. Втім, останній фактор однаково вплинув і на господарів.

Активний футбол Шахтар показав першу чверть години. Щоправда, з невисоким ККД — до ударів справа якщо й доходила, то вкрай рідко, а гострота атак залишала бажати кращого. Олександрія поступово вирівняла гру й сама стала активніше йти вперед. Інакше кажучи, якщо хтось очікував побачити у виконанні команди Руслана Ротаня «автобус», то прорахувався. Господарі не давали Шахтарю спокійно розпочинати свої атаки, а часом, перехоплюючи м’яч у центрі поля, організовувала випади. Теж без якогось завершального акценту.

Власне, довгий час таким був футбол і в другому таймі. Жодної переваги чинний чемпіон не позначив — без швидкості зовсім «розчинилася» лінія півзахисту, де тепер уже більше чекають від Судакова. У підсумку, коли на 78-й хвилині було оголошено чергову повітряну тривогу, Олександрія вела за кількістю ударів 8:7 і трохи поступалася в точності — 1:2.

Півгодинна перерва пішла на користь гірникам. Ні, вони не кинулися з перших хвилин в атаку, але, здається, саме в цей невеликий відрізок створили більш-менш небезпечні моменти. Швед, замикаючи навіс Степаненка, пробив у штангу. Здорово підключався на лівому фланзі Педріньйо, але переграти Шевченка все ж таки не зумів. Зрозуміло, уболівальники Шахтаря можуть згадати епізод, коли м’яч влучив у руку гравцю Олександрії, але ані арбітр, ані асистент VAR не вважали цю дію достатньою для призначення пенальті.

0:0. Порівняно недавно Шахтар із кожним туром нарощував серію матчів, у яких незмінно вражав ворота суперників. За часів Пушича, який, як ми пам’ятаємо, покликаний повернути гірникам «смачний» атакуючий футбол, нульових нічиїх у чемпіонаті накопичилося вже дві. А в наступному турі Шахтар приймає у Львові Кривбас Юрія Вернидуба.

2023-24, Чемпіонат України

Олександрія - Шахтар 0:0

Олександрія: Шевченко М.; Кампуш; Логінов; Шулянський (Джевані Р., 69); Копина; Михайленко М. (Шостак Де., 78); Мартинюк А. (Скорко, 78); Ковалець (Беляєв Ол., 68); Калітвінцев В.; Калюжний; Кулаков А. (Де, 73)
Запасні: Єрмаков Г.; Долгий; Білошевський; Кулаковський; Смирний; Костишин Д.; Погорілий
Попередження: Кампуш 23; Мартинюк А. 65; Калітвінцев В. 78; Шостак Де. 91

Шахтар: Різник Д.; Конопля; Матвієнко М.; Педріньо; Бондар В.; Бондаренко; Судаков; Криськів (Степаненко, 55); Кевiн (Траоре Л.Ш., 55); Егiнальдо (Сікан, 46); Зубков (Швед М., 35)
Запасні: Рудько; Ракіцький; Азаров І.; Гочолейшвілі; Міроши; Назарина; Цуканов; Невертон
Попередження: Кевiн 24; Криськів 50; Матвієнко М. 88

Новини Спорту RSS - Новини Спорту - Terrikon

19 травня

22:12
Чемпіонат Англії, 38-й тур: Манчестер Юнайтед з надією на Кубок, три невдахи сезону та інші результати