Мякушко виводить Ворсклу у фінал Кубка України 2024

Додано:
another languages: en ru

Ворскла стала другим фіналістом Кубка України 2024 і у вирішальному поєдинку побореться за трофей із донецьким Шахтарем.

У матчі з Поліссям важко було виділити фаворита. І одна, і інша команди, м'яко кажучи, не блищать, доказом чого можуть бути результати останніх поєдинків чемпіонату: Полісся поступилося вдома Чорноморцю (1:4), а Ворскла була розгромлена в Полтаві київським Динамо (1:5).

Не дивно, що суперники розпочали гру обережно, намагаючись звести до мінімуму будь-який ризик. Так тривало до середини першого тайму, коли перші напівмоменти почали створювати гості. Полісся у боргу не залишилося, видавши непоганий відрізок, під час якого Будківський пробив головою у штангу.

А за кілька секунд до перерви рахунок було відкрито. Після навісу з лівого флангу Степанюк грудьми скинув м'яч на Мякушка, який без роздумів пробив по воротах Бойка - 0:1.

У другому таймі господарі взяли м'яч під свій контроль, але без швидкості, а головне - думки, не змогли втілити свою територіальну перевагу в гол. Хоча шанс Поліссю все ж таки надався. На 80-й хвилині гості збили на лівому фланзі своєї оборони Ндукве, після чого у грі... настала пауза, пов'язана з повітряною тривогою.

Після відновлення гри пройшло секунди 2-3, як у ворота Ворскли було призначено пенальті. Однак Ісенко продемонстрував своє вміння рятувати команду в подібних ситуаціях та відбив удар Будківського. Оговтатися від цієї невдачі господарі вже не змогли, і Ворскла відстояла своє право зіграти у фіналі Кубка України.

2023-24, Кубок України

Полісся - Ворскла 0:1 (0:1)
Голи: Мякушко, 45 (0:1)

Полісся: Бойко; Смоляков; Чоботенко; Кравець В. (Михайліченко Б., 61); Кушніренко (Ндукве, 79); Шабанов; Козак Ар. (Петряк, 61); Крушинський; Танковський (Люфер, 46); Фортюн Я. (Назаренко Ол-р, 46); Будківський
Запасні: Кудрик; Кравченко М.; Таллес Коста; Мустафаєв Е.

Ворскла: Ісенко; Сіссоко Са.; Крупський; Кане І. (Павлюк Є., 71); Челядін (Глущенко, 71); Хрипчук; Пердута; Мякушко (Корнієнко В., 89); Бацула; Ковталюк (Феліпе, 93); Степанюк Р.
Запасні: Домолега; Рамірес Л.; Толi; Нестеренко; Галас Т.
Попередження: Пердута 59; Челядін 64; Сіссоко Са. 73; Ісенко 93

Новини Спорту RSS - Новини Спорту - Terrikon

19 травня

22:12
Чемпіонат Англії, 38-й тур: Манчестер Юнайтед з надією на Кубок, три невдахи сезону та інші результати